Ilmāra Medinieka radošā darbība ir aizsākusies, meklējot līdzsvaru.. Līdzsvaru starp ikdienas darbošanos un savu unikālo pašizpausmi.  Meklējot līdzsvaru starp raupjo un smalko, starp melnbalto toņkārtu un dzīves krāsainību.
Koka mozaīkas, to kontrasti krāsu toņos, formā un faktūrā, paveras skatam, lūkojoties uz mozaīkām nedaudz atstatus. Tomēr dabas spēku un dzīvību uzsūkušais materiāls - koks, aicināt aicina pieskarties.. apstāties.. sajust..
Ilmāra darbu pamatā ir sajūtu radīšana - veidošana - materializēšana kontrastu piesātinātās koka mozaīkās, košu un dzīvīgu krāsu gleznās un arī funkcionālā matērijā - interjera dekoros. Savukārt Ilmāra radītie koka rāmji ir gan ietvars, gan turpinājums mākslas darbam.
Ilmāra Medinieka radošā darbība aizsākusies Rēzeknes Lietišķās mākslas vidusskolā, apgūstot keramikas jomu. Pēcāk ilgi un aktīvi gadi pavadīti uzņēmējdarbības vidē, līdz  atkal uzsākti pašizpausmes meklējumi. Savas prasmes Ilmārs veidojis un apguvis gan studējot vides dizainu Rēzeknes Augstskolā, gan atsevišķos kursos un pašmācības ceļā. Viss plūstoši ir mainījies no uzņēmējdarbības kokapstrādē, starpposmā un pārejas posmā, praktiski darbojoties un uzlabojot cilvēku dzīves kvalitāti, veidotas arī koka pirtis, interjeri, dažāda veida, tā sauktā mazā arhitektūra. Pēdējos gados Ilmārs ir pievērsies tikai mākslinieciskai pašizpausmei. Balstoties uz praktisko pieredzi darbā ar koka materiālu, šobrīd koka materiāls tiek atdzīvināts skaistos, sajūtu piepildītos mākslinieciskos darbos.
0

Pirkumu grozs