IMgalery - esam mēs ar saviem mērķiem un spējām

IMgalery - ir projekts, kurā apvienojas mūsu uzskati, pārliecība, skatījums, pieredze, prasmes, emocijas. Tā ir mūsu radošo darbu prezentācijas un jaunu izaicinājumu aizsākšanas vide. Mūsu darbos savienojas mākslas brīvība, dizaina idejas un amatniecības risinājumi, lai radītu darbus ar sajūtām. Mēs neradām mega projektus statusa uzsvēršanai, bet vairāk orientējamies uz sajūtu ienešanu caur interjeru - telpu.  

Mūsu galvenais mērķis- radīt darbus, kas sniedz patīkamas emocijas, rada romantiskas noskaņas mūsu klientiem ar savu vizuālo izskatu un funkcionālo pielietojumu. Mēs orientējamies uz patiesām sajūtām-romantisku noskaņojumu, mājīgumu, omulību, sentimentalitāti un pat kaisli. Šo mērķi sasniegt palīdz mūsu izvēlētais materiāls - sens, atkārtoti lietots, laika zoba skarts koks ar sevī uzkrāto enerģiju, unikālo toni un faktūru. Mēs mēģinām saskatīt katra šī koka gabala skaistumu un ļaujam tam pārtapt jaunā veidolā, kas priecēs jūs. Par ļoti svarīgu mēs uzskatām sajūtu, ka ar savu darbu esam izturējušies saudzīgi pret mūsu lielo kopējo māju un iedvesmotāju-Dabu. Šo sajūtu nododam arī jums, kā apziņu, ka jūsu prieka dēļ nav nocirsts kociņš.... tas joprojām zaļo un zied - tātad skaistums gan mūsos, gan telpā, gan ārā.

Mēs sevi pozicionējam kā radošo darbnīcu, kas rada interjera dekorus, gan īstenojot savas idejas, gan ciešā sadarbībā ar klientiem veidojot unikālus individuālus interjera projektus. Pamata materiāls - atkārtoti lietots vairāk vai mazāk sens koks, metāla detaļas, mēbeles un lietas, kurām atgriezta otra dzīve. Izteiksmes līdzekļi -lietišķā māksla, vizuālā māksla, oriģināls dizains, amatniecība. Stilā priekšroka - Rustic stila raupjumam, industriālajam stilam un minimālismam. Lai to realizētu izmantojam savas darbnīcas, kā arī sadarbojamies ar partneriem, kuriem uzticamies, lai gūtu cerēto rezultātu. Mūsu virzītājspēks - radošums un ticība savām spējām apmierināt klientu, kurš uztic mums tik svarīgu lietu - sajūtu radīšanu.

Šis stāsts aizsākās 1973.gada decembrī un tad bija laiks - veidot savu skatījumu, krāt pieredzi, meklēt .... līdz 2016.gada pavasari var saukt par IMgalery pieteikšanās laiku. 


 ILMĀRS - Vērša gadā dzimis strēlnieks- projekta idejas autors un galvenais ratu vilcējs. Viņš ir radītājs.  Pamatos - dabas dots radošums, izglītība mākslas un dizaina sfērā, pieredze uzņēmējdarbībā un dzīves kvalitātes uzlabošanā. Sadraudzējies ar koku, īpaši senu. Prot saskatīt lietas būtību, tādēļ iespējams izvēle krita par labu šim materiālam. Mīl dabu, skaistumu, radošumu un to visu apvieno šai projektā. Un protams, kur bez romantikas :)

  

 Laura- tēta mūziņa


  Markuss- tēta stiprais plecs

 

0
 .